Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności MACIEJÓW, GMINA ZDUŃSKA WOLA. ZATRZYMANY 45-LETNI PEDOFIL "MARCIN VEL KACPER JASIŃSKI, DON JUAN Z MACIEJOWA". WULGARNY, NAPASTLIWY, PUBLIKOWAŁ NIELETNIM ZDJĘCIA SWOJEGO PRZYRODZENIA

MACIEJÓW, GMINA ZDUŃSKA WOLA. ZATRZYMANY 45-LETNI PEDOFIL "MARCIN VEL KACPER JASIŃSKI, DON JUAN Z MACIEJOWA". WULGARNY, NAPASTLIWY, PUBLIKOWAŁ NIELETNIM ZDJĘCIA SWOJEGO PRZYRODZENIA

To bodajże czwarte zatrzymanie pedofila z powiatu zduńskowolskiego w ciągu roku przez wolontariuszy z Fundacji ECPU POLSKA ŁOWCY PDEDOFILI. Tym razem mowa o 45-letnim mieszkańcu Maciejowa, w gminie Zduńska Wola. Nieletniej wysyłał też zdjęcia swojego... przyrodzenia. Był nachalny i wulgarny w internetowych kontaktach. Dostał po zatrzymaniu ... tylko dozór policyjny, choć w kwestii zarzutów z artykułu 200 KK, dotyczące prezentowania treści pornograficznych małoletniemu poniżej 15 lat, za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Jak informowali na FB działacze Łowców dwa dni temu:
"MACIEJÓW (woj. łódzkie, pow. zduńskowolski): Marcin, lat 45
Niesamowicie aktywny na grupach internetowych dla dzieci.
Poszukiwał dziewczynek w wieku 12- 13 lat.
Sam podawał się w sieci za nastolatka.
Posługiwał się fikcyjnym imieniem i nazwiskiem.
W korespondencji z jedną z 12- latek używał słów, potocznie nazywanych "wulgaryzmami". "K***a! Co cię zbawi 10 minut ze mną pogadać?!"
Mimo poniżania niecenzuralnymi słowami, nazywał rozmówczynię swoją "Córcią". Wykazywał zazdrość o jej kontakt z biologicznym ojcem.
Naciskał na spotkanie w realu. Pisał: "Przyjechałabyś do mnie?"

Opisywał swoje spaczone fantazje. Chciał bliskości cielesnej z nieletnią, jak również stosunku oralnego.
Zaznaczył, że zależy mu na kontakcie, ponieważ z kobietami w swoim wieku nie jest w stanie się porozumieć.
Nalegał na przesyłanie mu intymnych zdjęć. Sam chętnie "częstował" dziecko widokiem swojego przyrodzenia.
Przekazał informację, że kilka miesięcy temu (w styczniu br., ktoś na niego jak sam wyznał doniósł policji - przyp. siewie)  został zatrzymany przez Policję, w związku z kontaktem z osobami małoletnimi."

Film z rozmową z pedofilem, z 5 maja br., który podawał się w mediach społecznościowych za "Kacpra Jasińskiego" i kontaktował się z nieletnimi dziewczynkami poniżej 15 roku życia (z co najmniej z pięcioma) na. Indolencja respondenta powala na kolana, brak słów nawet, aby to skomentować:


Z uwagi na restrykcje Facebooka związane ze standardami publikowanych treści, po szczegóły rozmów Marcina z osobami małoletnimi zapraszamy do GRUPY PATRONÓW:


Fundacja ECPU Polska: ŁOWCY Pedofili dziękuje policjantom KPP Zduńska Wola za pomoc w realizacji ujęcia.
PROSIMY: Pomóż nam chronić tych, którzy sami nie mogą się obronić.
Każda nasza realizacja to są konkretne koszty, a wśród nich między innymi: paliwo, symboliczna kawa i hot dog dla łowców, papier, toner, pendrive. To amortyzacja ŁoBusa, to polaczenie telefoniczne i transfer internetu. Działalność Fundacji to także stałe koszty takie księgowość, obsługa prawna, obsługa sekretariatu i biura oraz wiele innych drobniejszych.
Nasza działalność możliwa jest wyłącznie dzięki Waszej życzliwości i hojności. Jeśli doceniacie naszą pracę na rzecz poprawy bezpieczeństwa małoletnich możecie wyrazić to poprzez przekazanie dowolnego wsparcia finansowego na statutowe cele Fundacji.
➡️ konto Fundacji: 11 1020 5024 0000 1802 0189 8881 (w tytule wpisz darowizna na cele statutowe Fundacji)
➡️ POSTAW KAWĘ wabikom i łowcom: https://buycoffee.to/ecpu
➡️ BEZPŁATNIE: robiąc zakupy internetowe w 1700 sklepach poprzez aplikację FaniMani.pl https://fanimani.pl/ecpu/
‼️ OTRZYMASZ STAŁY BAN NA FANPAGE JEŚLI: ‼️
</div><script type= var jcomments=new JComments(18149, 'com_content','/index.php?option=com_jcomments&tmpl=component'); jcomments.setList('comments-list');

FORM_HEADER

FORM_CAPTCHA
FORM_CAPTCHA_REFRESH

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama
Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u