Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności "Pawle zagraj na bis". W rocznicę śmierci Pawła Królikowskiego

"Pawle zagraj na bis". W rocznicę śmierci Pawła Królikowskiego

krolikratuszuZbliża się pierwsza rocznica śmierci pochodzącego ze Zduńskiej Woli aktora Pawła Królikowskiego. Zmarł 27 lutego 2020 roku. Miejski Dom Kultury w Zduńskiej Woli postanowił przypomnieć sylwetkę artysty. W dniach 26 - 28 lutego w Ratuszu odbędzie się cykl wydarzeń pod wspólnym tytułem "Pawle zagraj na bis".

 

Od piątku 26 lutego w Ratuszu będzie można oglądać wystawę fotografii poświęconą Pawłowi Królikowskiemu. Zobaczyć będzie można na niej fotograficzne perełki ze zbiorów instytucji i osób prywatnych. Z kolei 27 i 28 lutego o godzinie 17 w Kinie Ratusz zaplanowany jest pokaz etiud z udziałem Pawła Królikowskiego. Bezpłatne wejściówki są już do odbioru w kasie kina. Na tę sentymentalną opowieść zapraszają Urząd Miasta Zduńska Wola, Muzeum Historii Miasta Zduńska Wola oraz MDK.

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyBieda, a ty sobie ptaszka stroisz!

To było nie tak dawno, pod koniec ubiegłego wieku. Stara chałupa na końcu wsi Brzęczyszczykowice, ubogie małżeństwo, bo przecież nie było jeszcze wtedy 500 plus, wychowujące ośmioro dzieci.
Pewnego wieczora chłop, pouczony przez lekarza, z namaszczeniem zakłada prezerwatywę. Widząc to małżonka oburzona podnosi lament:
- Jasiu, czyś ty zgłupiał do reszty? Dzieci butów na zime nie maja, a ty se ptaszka stroisz?!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u