Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Policja nadal szuka świadków wypadku na S8

Policja nadal szuka świadków wypadku na S8

wypadeks8Zduńskowolscy policjanci szukają świadków wypadku, do jakiego doszło w poniedziałek, 15 sierpnia na 183 kilometrze drogi ekspresowej S8 w kierunku Łodzi. W wypadku uczestniczyło dwoje mieszkańców Warszawy. Kobieta zginęła na miejscu. Wypadek miał miejsce o godzinie 9 w pobliżu Zduńskiej Woli.

 

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 27-letni mieszkaniec Warszawy, kierujący samochodem marki Alfa Romeo, z nieznanych przyczyn uderzył w tył jadącego przed nim samochodu marki Smart, którym kierowała 28-letnia warszawianka. Na skutek uderzenia smart kilkukrotnie koziołkował. Pomimo podjętej reanimacji kobieta zmarła na skutek odniesionych obrażeń. Sprawca wypadku był trzeźwy, został zatrzymany do czynności procesowych. Od mężczyzny pobrano krew do dalszych badań. Policjanci zabezpieczyli miejsce wypadku, wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady. Przez kilka godzin droga S-8 nie była przejezdna. Okoliczności tego wypadku wyjaśniają policjanci ze zduńskowolskiej komendy powiatowej pod nadzorem prokuratury.
- Prosimy o kontakt wszystkie osoby, które 15 sierpnia, około godziny 9, na trasie S8, w kierunku Łodzi, widziały wypadek samochodowy z udziałem pojazdów marki Smart koloru czarnego oraz Alfa Romeo koloru niebieskiego.
Zwracamy się do tych z Państwa, którzy widzieli wypadek, a także tych, którzy o godzinie 9, jechali w kierunku Łodzi na trasie między węzłami Zduńska Wola Zachód, a Zduńska Wola Wschód. Państwa informacje mogą pomóc w ustaleniu przebiegu wypadku. Apelujemy w szczególności do kierowców, którzy posiadają w swoich pojazdach videorejestratory. Sprawę tego wypadku pod nadzorem prokuratury wyjaśniają funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli apeluje KPP w Zduńskiej Woli.
Wszyscy świadkowie w tej sprawie proszeni są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Zduńskiej Woli ul. Spacerowa 27 lub pod całodobowym numerem telefonu: 47 845 32 11, 47 845 32 03. Można dzwonić również pod numery 47 845 32 35, 47 845 32 36 w dni robocze godzinach 7.30-15.30.

KaMi S

fot: KP PSP Zduńska Wola

wypadek2

FORM_HEADER

FORM_CAPTCHA
FORM_CAPTCHA_REFRESH

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama
Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u