Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności SPRAWA PEDOFILA, 45-LETNIEGO MARCINA N. Z MACIEJOWA Z GMINY ZDUŃSKA WOLA ZBULWERSOWAŁA OPINIĘ PUBLICZNĄ. ZWYRODNIALEC, KTÓRY MAŁOLETNIM WYSYŁAŁ ZDJĘCIA SWOJEGO PRZYRODZENIA DOSTAŁ... DOZÓR POLICYJNY

SPRAWA PEDOFILA, 45-LETNIEGO MARCINA N. Z MACIEJOWA Z GMINY ZDUŃSKA WOLA ZBULWERSOWAŁA OPINIĘ PUBLICZNĄ. ZWYRODNIALEC, KTÓRY MAŁOLETNIM WYSYŁAŁ ZDJĘCIA SWOJEGO PRZYRODZENIA DOSTAŁ... DOZÓR POLICYJNY

 

Do tej decyzji organów ścigania odnieśli się działacze Fundacja ECPU Polska: ŁOWCY. którzy zlokalizowali pedofila i doprowadzili do jego zatrzymania. Też są w szoku, że 45-letni Marcin N. z Maciejowa, w gminie Zduńska Wola ma za popełnione - dodajmy udokumentowane czyny pedofilskie - tylko... dozór policyjny.

 

 

O zatrzymaniu Marcina N. i rozmowa z nim w naszym materiale z 8 maja. Przeczytało go blisko 6 tysiący osób ( http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/18149-maciejow-gmina-zduska-wola-zatrzymany-45-letni-pedofil-qmarcin-vel-kacper-jasiski-don-juan-z-maciejowaq-wulgarny-napastliwy-publikowa-nieletnim-zdjcia-swojego-przyrodzenia)!  Na profilu Fundacji czytamy: DOZÓR POLICYJNY ... ale na "bogato"
45-letni Marcin N. mieszkający w Maciejowie, czyli wsi przylegającej bezpośrednio do Zduńskiej Woli na potrzeby zaspokajania swoich chorych potrzeb stworzył swoje alter ego jako małoletni Kacper Jasiński. To tym profilem logował się do serwisów społecznościowych gdzie był aktywny na wszelkich grupach, gdzie można znaleźć dziewczynki poniżej lat 15. W ten oto sposób trafił na małoletnią Zuzię (imię zmienione), którą sukcesywnie zaczął urabiać, aż w pewnym momencie ich znajomości przyznał się, że jest dorosłym mężczyzną. Wtedy dopiero zaczął pokazywać swoją prawdziwą twarz, a sprawa zastraszonego dziecka trafiła do nas.
Marcin N. kiedy był przekonany, że skutecznie zmanipulował dziecko uzależniając je od ich relacji zaczął wywierać na nim presję nie tylko w tematach seksualnych, ale także w kwestii relacji z biologicznym ojcem! To było nasze kolejne działanie w trybie alarmowym aby, jak najszybciej przerwać tę chorą sytuację!
Marcin N. pomimo zdradzenia swojego wieku i wizerunku skrzętnie ukrywał wszelkie inne dane mogące go zdemaskować, jednak nasza Fundacja nie z takimi wyzwaniami już sobie radziła. Pomimo jego usilnych starań ponad wszelką wątpliwość ustaliliśmy, że dane Kacper Jasiński są fałszywymi, potem już jak po nitce do kłębka trafiliśmy bezbłędnie pod drzwi domu Marcina N.
Powiedzieć, że Marcin N. był kompletnie zaskoczony naszą wizytą to, jak nic nie powiedzieć. Mężczyzna przez pierwsze kilkanaście minut nie był w stanie wypowiedzieć sensownie żadnego słowa. Kiedy zrozumiał, że dalsze zaprzeczanie posiadanym przez nas dowodom nie ma sensu poddał się i przyznał do faktu korespondowania nie tylko z dziewczynką w sprawie, której interweniowaliśmy, ale także innymi dziećmi (sic!) Obrzydliwe treści, jakie przesyłał do małoletniej nie pozwoliła nam na pełne ich cytowanie w trakcie live, jednak można się z nimi zapoznać subskrybując grupę Premium.
W trakcie zatrzymania okazało się, że Marcin N. ma w tym dniu pod opieką swoich dwóch synów, którzy docelowo zostali zaopiekowani przez mamę, która po poinformowaniu jej o zaistniałej sytuacji błyskawicznie pojawiła się w miejscu zamieszkania 45-latka.
Sam podejrzewany wziął udział w przeszukaniu jego miejsca zamieszkania, gdzie zabezpieczono przedmioty mogące służyć mu do popełniania przestępstw, o które był podejrzewany. Docelowo został przetransportowany do KPP Zduńska Wola w celu przeprowadzenia z nim dalszych czynności procesowych. Tam stan jego zdrowia na tyle się pogorszył, że mężczyzna kolejne dwa dni spędził w szpitalu skąd przewieziono go do lokalnej prokuratury.
W oparciu o materiał dowodowy zabezpieczony przez naszą Fundację prokurator postawił Marcinowi N. zarzuty popełniania przestępstwa z art. 200 kk i pokrewnych. Mając na uwadze fakt, że mężczyzna opiekuje się dwójką rodziców w podeszłym wieku zdecydował się na zastosowanie wobec niego wolnościowych środków obejmując go dozorem policyjnym z obowiązkiem stawiania się do dnia rozprawy sądowej na wskazanej komendzie policji pięć razy w tygodniu.
PROSIMY: Pomóż nam chronić tych, którzy sami nie mogą się obronić.
Każda nasza realizacja to są konkretne koszty, a wśród nich między innymi: paliwo, symboliczna kawa i hot dog dla łowców, papier, toner, pendrive. To amortyzacja ŁoBusa, to polaczenie telefoniczne i transfer internetu. Działalność Fundacji to także stałe koszty takie księgowość, obsługa prawna, obsługa sekretariatu i biura oraz wiele innych drobniejszych.
Nasza działalność możliwa jest wyłącznie dzięki Waszej życzliwości i hojności. Jeśli doceniacie naszą pracę na rzecz poprawy bezpieczeństwa małoletnich możecie wyrazić to poprzez przekazanie dowolnego wsparcia finansowego na statutowe cele Fundacji.
➡️ konto Fundacji: 11 1020 5024 0000 1802 0189 8881 (w tytule wpisz darowizna na cele statutowe Fundacji)
➡️ POSTAW KAWĘ wabikom i łowcom: https://buycoffee.to/ecpu
➡️ BEZPŁATNIE: robiąc zakupy internetowe w 1700 sklepach poprzez aplikację FaniMani.pl https://fanimani.pl/ecpu/
‼️ OTRZYMASZ STAŁY BAN NA FANPAGE JEŚLI: ‼️
</div><script type= var jcomments=new JComments(18159, 'com_content','/index.php?option=com_jcomments&tmpl=component'); jcomments.setList('comments-list');

FORM_HEADER

FORM_CAPTCHA
FORM_CAPTCHA_REFRESH

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama
Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u