Strona główna Artykuły Aktualności Wielki mecz w Wielką Sobotę! Warta Sieradz pokonała Legię II Warszawa!

Wielki mecz w Wielką Sobotę! Warta Sieradz pokonała Legię II Warszawa!

1235964_571110016258179_1082202532_nMówi się, że taka chwila jest jedną z wymarzonych! W historii piłki nożnej Sieradza żadna drużyna seniorska nie wygrał dotychczas z Legią Warszawa! No i stało się!

O spełnieniu marzenia mogą mówić i kibice i piłkarze Warty Sieradz. Sieradzanie pokonali Legię II Warszawa 1:0!!! Gratulujemy!!! Legia II Warszawa - Warta Sieradz 0:1! Wielki mecz Warty Sieradz w Wielką Sobotę. Biało-zieloni wygrali w Sulejówku z Legią II Warszawa 1:0 (0:0). Gola strzelił w 82 minucie Kacper Jezierski, który wszedł na boisko minutę wcześniej. Pierwsza w historii wygrana seniorskiej drużyny Warty Sieradz z warszawską Legią była w pełni zasłużona. Po tym zwycięstwie sieradzanie awansowali na drugie miejsce w ligowej tabeli. Mają teraz 53 punkty. Liderem wciąz jest Legia II. Ma na swoim koncie 55 pkt.