Strona główna Artykuły Aktualności Pogoń przegrała w osłabieniu

Pogoń przegrała w osłabieniu

DSC07356Trudno wygrać w dziesiątkę z równorzędnym przeciwnikiem. A takim była dla Pogoni Zduńska Wola w sobotę 31 maja drużyna Orła Nieborów.

Zduńskowolanie co prawda prowadzili 1:0 po bramce Adama Koniecznego, jednak po końcowym gwizdku to zawodnicy Orła cieszyli się z wygranej 3:1. Dlaczego? Gospodarze byli lepsi od Orła w pierwszej połowie meczu, kiedy mogli strzelić więcej niż jedną bramkę. Niestety, nie strzelili, ale za to stracili zawodnika; w 39 minucie czerwoną kartkę otrzymał Grzegorz Gorący, co było konsekwencją ukarania go drugą żółtą kartką. W dziesiątkę zduńskowolanie nie dali rady i zasłużenie przegrali.

POGOŃ Zduńska Wola - ORZEŁ Nieborów 1:3 (0:0)

1:0 - Adam Konieczny (59' głową)
1:1 - Tomasz Rembowski (61')
1:2 - Dawid Sut (71') 1:3 - Dawid Sut (72')

Skład Pogoni: Mateusz Pyrkowski - Artur Górzawski, Patryk Kaczmarek (82' Rafał Kurzynoga), Damian Grzelak, Michał Ignaczak - Marek Witczak (63' Mateusz Walocha), Mateusz Boruń, Grzegorz Królewiak, Adam Konieczny - Rafał Porada, Grzegorz Gorący
Trener drużyny: Grzegorz Kaleta

Tekst i foto: Lech Kulma