Strona główna Artykuły Aktualności MKS Zduńska Wola bez litości rozgromił Płomień Dzigorzew! 9:0!

MKS Zduńska Wola bez litości rozgromił Płomień Dzigorzew! 9:0!

DSC08602W czwartej kolejce klasy A grupy II MKS Zduńska Wola pewnie pokonał zespół Płomienia Dzigorzew aż 9:0! Mecz rozegrano w sobotę 6 września na boisku PMOS w Zduńskiej Woli.

Zespół gospodarzy wystąpił w roli faworyta. I już w pierwszej połowie objął prowadzenie po strzałach Dawida Kępniaka, który trafił skutecznie jeszcze dwa razy, oraz po strzale z 20 metrów (!!!) Kacpra Korony piłka wylądowała w samym okienku bramki gości. W drugiej połowie MKS jeszcze bardziej dominował nad przeciwnikiem strzelając aż 7 bramek! Na listę strzelców wpisali się: Łukasz Rakowski (dwa gole),który powrócił na boisko sprzed wakacyjnej kontuzji oraz Mateusz Marczewski i Przemysław Pawłowski (dwa gole).

MKS Zduńska Wola - Płomień Dzigorzew 9:0 (2:0)

Strzelcy bramek: Dawid Kępniak x3, Łukasz Rakowski x2, Kacper Korona, Mateusz Marczewski, Przemysław Pawłowski x2.

W środę 10 września MKS rozegra mecz Pucharu Polski z drużyną Jagi Lututów, który odbędzie się w Zduńskiej Woli na boisku PMOS-u przy ul. Dolnej 41. Początek spotkania o godzinie 16.

ekst i fot.: Lech Kulma