Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Skradł sześć litrów alkoholu

Skradł sześć litrów alkoholu

policja2Policjanci z Wielunia zatrzymali sprawcę kradzieży z włamaniem do jednego z domów na terenie tego miasta. Z wnętrza budynku 44-letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego skradł sześć litrów alkoholu. Okazało się, że mężczyzna był już wcześniej notowany za podobne przestępstwa, dlatego odpowie za kolejne przestępstwo w warunkach tak zwanej recydywy.

 

10 sierpnia dzielnicowi w trakcie obchodu rejonu służbowego otrzymali informację o włamaniu do jednego z niezamieszkałych domów na terenie Wielunia. Funkcjonariusze natychmiast zajęli się tą sprawą. Z ich ustaleń wynikało, że kilka dni wcześniej nieznany sprawca wyłamał drzwi do niezamieszkałego domu, a następnie skradł sześć litrów alkoholu. Dzięki rozpoznaniu środowiska przestępczego dzielnicowi w ciągu godziny od uzyskania informacji ustalili i zatrzymali sprawcę tego przestępstwa. 44-latek w chwili zatrzymania miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.
Mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Za takie przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Jednak grożąca 44-latkowi kara będzie powiększona o połowę, bowiem działał on warunkach powrotu do przestępstwa czyli recydywy.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyWspominki myśliwych

W parku na ławce siedzą dwaj starsi panowie i rozmawiają:
- Miał pan w młodości jakieś hobby? - pyta jeden z nich.
- O, niejedno! Ale najważniejsze to kobiety i polowanie.
- A na co pan polował?
- Na kobiety, szanowny kolego, na kobiety...!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u