Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Policjanci pomogli roztargnionej matce

Policjanci pomogli roztargnionej matce

policja1Upał wpływa na nas negatywnie. Przekonała się o tym pewna kobieta, która zatrzasnęła w samochodzie kluczki od auta. Problem w tym, że w rozgrzanym samochodzie została jej 3-letnia córka. W kłopocie pomogli policjanci.

 

Około godziny 15.50 w sobotę 11 sierpnia policjanci zostali wezwani na ulicę Armii Krajowej gdzie według zgłoszenia w samochodzie wystawionym na działanie słońca zostało zamknięte małe dziecko. Przy samochodzie marki VW Passat na policjantów czekała matka Zdenerwowana kobieta powiedziała, że kilkanaście minut wcześniej zatrzasnęła w samochodzie kluczyki od pojazdu i nie może go otworzyć, a wewnątrz jest jej 3 – letnia córka. Przez szybę widać było, że dziecko siedzi przypięte pasami do fotelika. Dziewczynka miała rozpaloną twarz, a na ciele widoczne były krople potu. Matka dziecka poprosiła policjantów o zbicie szyby w celu otwarcia drzwi. Policjanci niezwlocznie to zrobili uwalniając dziecko. Po odpięciu z pasów dziewczynkę przeniesiono w zacienione miejsce i podano wodę do picia.

Ratownicy z wezwanego na miejsce zdarzenia Zespołu Ratownictwa Medycznego stwierdzili, że dziecko nie wymaga hospitalizacji, ale pobyt w rozgrzanym pojeździe mógł chwilowo pogorszyć stan jej zdrowia.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyZajączek niekoniecznie wielkanocny i...

Zajączek wchodzi do baru naburmuszony i mówi:
- Kto pomalował mój rower na zielono?
Po chwili wstaje niedźwiedź i mówi:
-Ja, bo co?
-Nic, nic, chciałem tylko zapytać, czy ta farba długo schnie?

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u