Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Policjanci pomogli roztargnionej matce

Policjanci pomogli roztargnionej matce

policja1Upał wpływa na nas negatywnie. Przekonała się o tym pewna kobieta, która zatrzasnęła w samochodzie kluczki od auta. Problem w tym, że w rozgrzanym samochodzie została jej 3-letnia córka. W kłopocie pomogli policjanci.

 

Około godziny 15.50 w sobotę 11 sierpnia policjanci zostali wezwani na ulicę Armii Krajowej gdzie według zgłoszenia w samochodzie wystawionym na działanie słońca zostało zamknięte małe dziecko. Przy samochodzie marki VW Passat na policjantów czekała matka Zdenerwowana kobieta powiedziała, że kilkanaście minut wcześniej zatrzasnęła w samochodzie kluczyki od pojazdu i nie może go otworzyć, a wewnątrz jest jej 3 – letnia córka. Przez szybę widać było, że dziecko siedzi przypięte pasami do fotelika. Dziewczynka miała rozpaloną twarz, a na ciele widoczne były krople potu. Matka dziecka poprosiła policjantów o zbicie szyby w celu otwarcia drzwi. Policjanci niezwlocznie to zrobili uwalniając dziecko. Po odpięciu z pasów dziewczynkę przeniesiono w zacienione miejsce i podano wodę do picia.

Ratownicy z wezwanego na miejsce zdarzenia Zespołu Ratownictwa Medycznego stwierdzili, że dziecko nie wymaga hospitalizacji, ale pobyt w rozgrzanym pojeździe mógł chwilowo pogorszyć stan jej zdrowia.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyNie jest dobrze...

Nauczyciel tuż przed oddaniem uczniom prac ze sprawdzianem z matematyki mówi do uczniów:
- Opowiem wam teraz anegdotę, którą przywołuję często w takiej sytuacji. Otóż w czasach PRL-u była stosowana, jak może wiecie, dość ścisła cenzura. Zdarzyło się, że pewnej wsi chciał dać koncert zespół o zaskakującej nazwie "Przejebane".
Niestety, źle by to wyglądało na plakatach, więc w obawie przed cenzurą sprytny sołtys tejże wsi postanowił zmienić nazwę zespołu na "Nie Jest Dobrze". Historia skończyła się happy endem. Zespół się zgodził, koncert był udany. A teraz przechodzimy do głównego powodu, dla którego to słyszycie. Moi drodzy, sprawdziłem wasze prace. Nie jest dobrze...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u