Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Marzenia Jaruga kandydatka KWW Zgoda i Rozwój Zduńska Wola kandydatką na prezydenta miasta

Marzenia Jaruga kandydatka KWW Zgoda i Rozwój Zduńska Wola kandydatką na prezydenta miasta

MJA_9513_1309Marzena Jaruga jest kandydatką Komitetu Wyborczego Wyborców Zgoda i Rozwój Zduńskiej Woli na prezydenta miasta. Obecnie jest dyrektorem dyrektorem Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Zduńskiej Woli, w skład którego wchodzą Szkoła Podstawowa nr 6 i Publiczne Przedszkole nr 9.

 

- Wszyscy mamy dość kłótni i waśni między wrogimi sobie obozami politycznymi! Polska i Zduńska Wola jest tylko jedna i wszyscy razem powinniśmy zadbać o jej rozwój. Dlatego chcemy zgody między wszystkimi, dla których najważniejsze jest nasze miasto. Niech wygra Zduńska Wola - podkreślała na briefingu Marzena Jaruga. Kandydatka stawia w swoim programie między innymi na budowę mieszkań.
- Mieszkania są potrzebne od zaraz! Dzisiaj w Zduńskiej Woli największą potrzebą są mieszkania! Oceniamy, że potrzeby są na poziomie 700 do 1.000 mieszkań. Dlatego chciałabym w ciągu kilku najbliższych lat stworzyć warunki do budowy minimum 300 mieszkań. Bez intensywnej i zaplanowanej gospodarki gruntami, prowadzonej przez Urząd Miasta, nie da się tego osiągnąć. Miasto jest właścicielem wielu wolnych terenów, które można przeznaczyć pod zabudowę. Należy zabezpieczyć środki w budżecie na wykupy działek, scalanie, budowę infrastruktury drogowej i sieciowej. Należy opracować plany przestrzennego zagospodarowania uwzględniające zabudowę obiektów wielorodzinnych.
Kandydatka KWW Zgoda i Rozwój Zduńskiej Woli chce walczyć z miejskim smogiem. Jednym z jej programowych priorytetów jest udrożnienie komunikacyjne centrum miasta i powrót do planowanej przed laty budowy obwodnicy w Zduńskiej Woli. Będzie dążyć do zbudowania marki miasta Zduńska Wola w oparciu o karsznicki Skansen Lokomotyw. Chce także wykorzystać potencjał niezagospodarowanych terenów za kamienicami przy placu Wolności pomiędzy ulicami Kościelną a KEN oraz pomiędzy osiedlami Nowe Miasto i Karsznice. W kwestii kłopotów z jakimi od wielu miesięcy boryka się szpital powiatowy apeluje: „Wszystkie ręce na pokład!”. Wyborcom zaś przypomina: "Włącz myślenie - to nie boli!". #DoświadczonyDyrektor #SkutecznyMenedżer #DobryPrezydent

Przypomnijmy, że w Zduńskiej Woli z Marzeną Jarugą, jedyną kobietą w tym gronie, o urząd prezydenta miasta zamierzają rywalizować:
1. Andrzej Brodzki z Komitetu Wyborczego Wyborców Samorząd Razem 2025 (zduńskowolanin, przedsiębiorca, przewodniczący Porozumienia Ponad Podziałami Razem, były wiceprezydent Zduńskiej Woli).
2. Damian Kunert z komitetu Prawo i Sprawiedliwość (zduńskowolanin, obecnie wiceprzewodniczący Rady Miasta Zduńska Wola, pracuje w Narodowym Instytucie Samorządu Terytorialnego w Łodzi).
3. Konrad Pokora, Koalicja Obywatelska (zduńskowolanin, przedsiębiorca z branży cukierniczej, radny miejski z ramienia PO).
4. Piotr Niedźwiecki z KWW Piotra Niedźwieckiego (zduńskowolanin, prezydent miasta od 2008 roku).

KaMi S

Fot. KWW Zgoda i Rozwój Zduńskiej Woli

Podobne:
http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/8704-coraz-wicej-kandydatow-w-kolejce-do-fotela-prezydenckiego-w-zduskiej-woli#comments
http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/8710-jest-piaty-kandydat-na-prezydenta-zduskiej-woli-to-konrad-pokora-z-koalicji-obywatelskiej#comment-17489

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPrzygoda księdza z nastolatką

Przez miasto jedzie zatłoczony tramwaj.
Nagle motorniczy gwałtownie hamuje. Atrakcyjna nastolatka traci równowagę i z impetem wpada na księdza, który siedzi obok niej.
Tak niefortunnie, że siada mu na kolanach.
Po chwili zdumiona spogląda na kapłana i z podziwem i mówi:
- Ho, ho, ho, proszę księdza...!
- To nie jest żadne ho ho ho, tylko klucz od zakrystii..

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u