Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Ferie z Domem Kultury LOKATOR w Zduńskiej Woli. Trwają jeszcze zapisy na zimowe wycieczki

Ferie z Domem Kultury LOKATOR w Zduńskiej Woli. Trwają jeszcze zapisy na zimowe wycieczki

FERIEULTURYChoć do tegorocznych ferii zimowych pozostały tylko dwa tygodnie to placówki kulturalne w Sieradzkiem już przygotowały ciekawe oferty dla dzieci i młodzieży na drugą połowę lutego. Dziś prezentujemy, co zaplanowano w Domu Kultury LOKATOR w Zduńskiej Woli.

 

Poza zajęciami w siedzibie placówki, w tym tanecznych, plastycznych, zabaw z klockami lego, kulinarnych odbędą się także wycieczki, na które jeszcze trwają zapisy.
Podczas "Ferii zimowych z Lokatorem" jest możliwość wyjazdu na:
- 13.02.2019r. – Warsztaty kulinarne „Ameryka Północna – słodkie donuty”; Akademia Twórczego Rozwoju INSPIRO – Łódź.
- 18.02.2019r. – Wycieczka do Kina Helios na film 3D – Łódź.
- 20.02.2019r. – Wycieczka do Teatru Pinokio na spektakl „Samograj” i warsztaty – Łódź.
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA. ZAPISY DO KOŃCA STYCZNIA! Więcej informacji pod nr telefonu: 43/ 823 33 28. ZAPISY W SIEDZIBIE D.K. „LOKATOR” UL. ŁASKA 46 98-220 ZDUŃSKA WOLA.

Opr. Leon

Przy okazji na plakatach warto się zapoznać z propozycjami innych placówek z regionu. Tam też są szczegóły zapisu na zajęcia czy na feryjne wyjazdy.

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDupa nie czarodziej

Do baru wchodzi mężczyzna i zamawia setkę czystej. Z kieszeni wyciąga naparstek, odlewa do niego trochę wódeczki, a z drugiej kieszeni wyjmuje małego, kilkucentymetrowego ludzika. Stawia go na barze i podaje naparstek. Barman patrzy na to zdziwiony:
- Panie, skąd pan takiego krasnala wytrzasną?
- Wie pan, byliśmy razem z kolegą Staszkiem w Afryce. Idziemy tam przez dżungle, idziemy i nagle widzimy jak tubylcy tańczą dookoła ogniska. A w środku koła taki wymalowany na kolorowo wywija grzechotnikami. I jak ty mu wtedy, Stachu powiedziałeś? Że on jest dupa a nie czarodziej?!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u