Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Wyłudził pieniądze metodą "na wnuczka". Oszusta ze zdjęć szuka policja

Wyłudził pieniądze metodą "na wnuczka". Oszusta ze zdjęć szuka policja

269-106051_gPolicjanci Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli prowadzą od dwóch miesięcy postępowanie dotyczące oszustwa "na wnuczka", do którego doszło 4 listopada 2019 roku na terenie Zduńskiej Woli.

 

Tego dnia mieszkanka Zduńskiej Woli odebrała telefon (http://www.siewie.tv/artykuly/aktualnosci/10650-metoda-qna-wnuczkaq-wci-bywa-skuteczna-oszuci-wyudzili-pienidze-od-dwoch-seniorek-w-zduskiej-woli). Rozmówca zdenerwowanym głosem, pełnym emocji poinformował ją, że jej córka miała być sprawcą wypadku samochodowego ze skutkiem śmiertelnym. I, aby ta uniknęła odpowiedzialności karnej, jej matka ma przekazać osobie, która się do niej zgłosi pieniądze jako zadośćuczynienie dla rodziny ofiary wypadku. Nieoficjalnie mowa jest o kwocie kilkudziesięciu tysięcy złotych!
W tej sprawie prokurator Prokuratury Rejonowej w Zduńskiej Woli wydał zarządzenie o publikacji kart z akt postępowania zawierających wizerunek mężczyzny, który odebrał pieniądze od pokrzywdzonej. Zamieszczamy je poniżej. Oszusta - młodego mężczyznę z zafarbowaną na blond grzywką - zarejestrowały 4 listopada kamery w okolicach siedziby Hufca ZHP, przy ul. Złotnickiego w Zduńskiej Woli, tuż przed godziną 16.

Leon

Podobne: http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/10532-qwnuczkowa-mafiaq-autorstwa-zduskowolanki-debiutuje-na-rynku#comment-25071

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipy,,Wisienki sobie jem...''

Koń w pełnym galopie ucieka przed stadem wygłodniałych wilków! Co chwilę obraca się za siebie i widzi że wilki są coraz bliżej.
W pewnym momencie zdaje sobie sprawę, że nie zdoła im uciec i że jedynym ratunkiem będzie ucieczka na drzewo.
W ostatniej chwili udaje mu się tam wdrapać. Zdyszany siedzi na gałęzi, a tu - ku jego zdziwieniu - obok siedzi krowa.
Zaskoczony pyta:
-Co ty tutaj robisz?
-Wisienki sobie jem!
-Jak to? Przecież to jest grusza?
- A w słoiczku sobie przyniosłam...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u