Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności W trzech pobili starszego mężczyznę

W trzech pobili starszego mężczyznę

policjaPolicjanci z komisariatu w Białej zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 33 do 42 lat podejrzanych o pobicie. Do zdarzenia doszło w jednym z domów mieszkalnych w miejscowości Młynisko w gminie Biała. Cała trójka usłyszała zarzut udziału w pobiciu 61- letniego mężczyzny. 42- latek odpowie również za naruszenie nietykalności cielesnej oraz kierowania gróźb karalnych wobec policjantów celem zmuszenia ich do odstąpienia od czynności służbowej. Grozi im teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

2 kwietnia około godz. 20 dyżurny wieluńskiej komendy został poinformowany o pobiciu 61- latka w jego domu na terenie Młyniska. Policjanci z Komisariatu Policji w Białej ustalili, iż do lokatora przyszedł jego 42- letni syn wraz z dwoma znajomymi. Pomiędzy mężczyznami wywiązał się utarczka słowna, która następnie przerodziła się w rękoczyny. Wszyscy trzej mężczyźni, którzy przyszli z wizytą, zaczęli bić pokrzywdzonego pięściami po głowie i całym ciele. Ponadto 42- latek groził swojemu ojcu pozbawieniem życia.
O zdarzeniu policjantów poinformowali domownicy. Pobity 61- latek z obrażeniami ciała przewieziony został do szpitala. W domu pokrzywdzonego policjanci zastali 42- latka, który uczestniczył w pobiciu. Mężczyzna został natychmiast zatrzymany. Badanie alkomatem wykazało, że miał on prawie 2 promile alkoholu w organizmie. W chwili zatrzymania mężczyzna był agresywny, groził policjantom. Jednocześnie funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania pozostałych dwóch napastników. Szybko zostali szybko zatrzymani w domu jednego z nich. Okazali się nimi być 33- oraz 37- letni mieszkańcy powiatu wieluńskiego. Mężczyźni znajdowali się w stanie nietrzeźwości. Cała trójka noc spędziła w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu 42- latek usłyszał zarzuty gróźb karalnych oraz udziału w pobiciu ojca. Ponadto odpowie za naruszenie nietykalności cielesnej oraz kierowania gróźb karalnych wobec funkcjonariuszy celem zmuszenia ich do odstąpienia od czynności służbowej.
Pozostała dwójka usłyszała zarzuty udziału w pobiciu 61- latka. Za tego typu przestępstwa zgodnie z kodeksem karnym grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyGdy mi ciebie zabraknie...

Autobus z wycieczką zbliża się do granicy.
– Piwo! Siku! – po raz któryś z rzędu rozweseleni wycieczkowicze zmuszają kierowcę do zatrzymania.
Po dłuższej chwili, gdy już z powrotem zajęli miejsca w autokarze, kierowca pyta głośno:
– Czy kogoś nie brakuje?
Cisza. Po przekroczeniu granicy do kierowcy podchodzi mężczyzna i lekko bełkocząc mówi:
– Kurde, nie ma mojej żony...
– No przecież – mówi ze złością kierowca – przed odjazdem pytałem, czy kogoś wam nie brakuje!
Na to facet:
– Ale mnie jej nie brakuje, tylko mówię, że jej nie ma...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u