menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Juniorzy MKS Zduńska Wola pokonali wicelidera

Juniorzy MKS Zduńska Wola pokonali wicelidera

DSC01827Juniorzy młodsi MKS Zduńska Wola pokonali wicelidera Zawiszę Pajęczno 5:2 prowadząc do przerwy 3:0. Mecz rozegrano w niedzielę 17 maja na boisku PMOS w Zduńskiej Woli.

Pierwsza połowa należała do drużyny gospodarzy, którzy niemal cały czas mieli wyraźną przewagę i strzelili trzy bramki. Jednym celnym trafieniem popisał się Adrian Banasiak i można tego gola zaliczyć do tak zwanych bramek "stadiony świata". Na pochwałę za postawę w całym meczu zasługuje Adrian Kamas, który został uznany za najbardziej wyróżniającego się zawodnika tego spotkania. W drugiej połowie gospodarze strzelili jeszcze dwie bramki, ale goście odpowiedzieli dwoma celnymi trafnymi w tym z rzutu karnego.
Strzelcy bramek dla MKS: Adrian Kamas x 2, Bartosz Kaczorowski x 2, Adrian Banasiak. Dla gości: Pęciak Michał i Góra Piotr (k).

MKS Zduńska Wola - Zawisza Pajęczno 5:2 (3:0)