Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Tragedia na A2 i w Sieradzu. Dwie osoby nie żyją!

Tragedia na A2 i w Sieradzu. Dwie osoby nie żyją!

pozara2Na autostradzie A2 między węzłami Dąbie i Wartkowice w czwartek 7 bm. późnym popołudniem doszło do śmiertelnego wypadku. Auto dostawcze uderzyło tam w tył samochodowej lawety. Dwa tiry zapaliły się na pasach w kierunku Warszawy, między węzłami Wartkowice-Emilia. Jak podaje rmf.fm, zmarł jeden z kierowców.

 

Przez blisko sześć godzin zablokowana była trasa A2 zarówno w kierunku Warszawy, jak i Poznania. Śledztwo w tej sprawie prowadzi policja pod nadzorem prokuratury. To nie jedyna tragedia, jaka miała miejsce wczoraj na drogach w Sieradzkiem. Tego dnia około godz. 19.45 na ul. Wojska Polskiego w Sieradzu, doszło do śmiertelnego potrącenia rowerzystki. Kobietę potrącił samochód ciężarowy. Tę sprawę także wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora. W wyniku zderzenia zginęła jedna osoba.

Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-tragedia-na-autostradzie-a2-auto-dostawcze-uderzylo-w-tyl-la,nId,2591390#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

KaMi S

Fot. Gorąca Linia RMF FM /Gorąca Linia RMF FM

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyJakoś to załatwimy...

Taksówkarz wiezie ładną kobietę. Kiedy dojechali na miejsce okazuje się, że ta nie ma pieniędzy na opłacenie kursu. Taksówkarz na to: - Niech się pani nie martwi, jakoś to załatwimy...

Po czym zawraca auto, jedzie za miasto na sporą, zieloną łączkę. Zatrzymuje się, otwiera bagażnik, wyciąga koc i kładzie na trawie.

- Ależ proszę pana, ja na pewno oddam panu pieniądze! Proszę nic mi nie robić, mam dzieci i męża, którego bardzo kocham... - mówi kobieta prawie płacząc.

- A ja mam czterdzieści królików, więc rwij trawę i nie dyskutuj! - odpowiada taksówkarz.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u