Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Piłkarki z Sieradza w 1/4 Pucharu Polski w futsalu

Piłkarki z Sieradza w 1/4 Pucharu Polski w futsalu

IMG_20190416_185117Piłkarki ULKS MOSiR Sieradz wygrały 4:0 z ISD AJD Częstochowa i tym samym znalazły się w ćwierćfinale Pucharu Polski w Futsalu. Zwycięstwo nie przyszło łatwo, ale było efektowane.

 

We wtorek 16 kwietnia w hali sportowej Zespołu Szkół Katolickich w Sieradzu drużyna ULKS MOSiR zmierzyła się w 1/8 Pucharu Polski w futsalu kobiet z ISD AJD Częstochowa, drużyną silniejszą, z Ekstraligi futsalu. Sieradzanki po bardzo zaciętym meczu wygrały to spotkanie 4:0. Bramki strzeliły: Magdalena Pacler - dwie, Katarzyna Borowiec i Dagmara Suskiewicz - po jednej. To duży sukces sieradzanek, ponieważ znalazły się w najlepszej ósemce Pucharu Polski. Czekają teraz na losowanie w PZPN, którą drużynę przydzieli im los w ćwierćfinale.
W zwycięskim meczu ULKS MOSiR Sieradz grał w składzie: Pacler Agata, Pacler Magdalena, Bilnik Aleksandra, Borowiec Katarzyna, Kikowska Julia, Kurek Kinga, Marcińska Sylwia, Minias Dominika, Piekarska Patrycja, Suskiewicz Dagmara, Terka Milena, Zwierzychowska Natalia, Trenerzy: Jarosław Jagielski i Rafał Dziuba.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPrzygoda księdza z nastolatką

Przez miasto jedzie zatłoczony tramwaj.
Nagle motorniczy gwałtownie hamuje. Atrakcyjna nastolatka traci równowagę i z impetem wpada na księdza, który siedzi obok niej.
Tak niefortunnie, że siada mu na kolanach.
Po chwili zdumiona spogląda na kapłana i z podziwem i mówi:
- Ho, ho, ho, proszę księdza...!
- To nie jest żadne ho ho ho, tylko klucz od zakrystii..

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u