Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Ojciec zabił syna! 5 czerwca w Zduńskiej Woli!

Ojciec zabił syna! 5 czerwca w Zduńskiej Woli!

269-64878_mo1To zabójstwo z minionego wtorku 5 czerwca (http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/8352-zabojstwo-33-lataka-w-zduskiej-woli) wstrząsnęło społecznością Zduńskiej Woli. Ostatnio morderstwo podobnego kalibru miało miejsce w sierpniu ubiegłego roku, kiedy to zwyrodnialec Artur Walas zamordował 20-letnią zduńskowolankę Kaję Wiśniewską! Był jej chłopakiem... (więcej na: -->http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/7168-bestia-z-odzkiego-teofilowa-w-rkach-policji-artur-walas-uciek-do-koszalina-wpad-podczas-spaceru-na-ulicy ).

 

Teraz nawet mieszkańcy kamienicy przy Piaskowej 6 w Zduńskiej Woli, gdzie doszło do zabójstwa nie spodziewali się, że skonfliktowani ze sobą ojciec i syn mogą pójść dosłownie "na noże"! Ponoć skłócili się o rodzinne relacje, po tym, jak dwa miesiące temu zmarła żona mordercy, a matka ofiary! Spór zakończył się tragicznie! Już wiadomo, że to właśnie NÓŻ był głównym narzędziem śmierci tego młodszego. 61-latek zaatakował 33-letniego syna po rodzinnej awanturze. Ponoć obaj byli - choć nie potwierdza tego na tę chwilę ani policja, ani prokuratura - po spożyciu alkoholu! Ojciec jako argumentu po swojej stronie użył noża! I to wobec syna kilkukrotnie. Jednak jeden cios zadany prosto w serce pozbawił tego młodszego życia! Z raportu Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli wynika, że śledczy zajmujący się ta dramatyczną i bulwersującą społeczność lokalną sprawą ustalili, ".(..) że mężczyzna zmarł na skutek zadanego ciosu ostrym przedmiotem w klatkę piersiową. Zebrany w sprawie materiał dowody pozwolił przedstawić zarzut zabójstwa 61-letniemu ojcu zamordowanego. Na wniosek prokuratora został on tymczasowo aresztowany. na 3 miesiące, aby uniknąć potencjalnego matactwa w sprawie. " Za zabójstwo grozi 61-latkowi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Jolanta Szkilnik, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Sieradzu, dodała w rozmowie z siewie.tv, że sprawa posiada tzw. wrażliwe dane, które ze względu na prowadzone postępowanie śledcze muszą być rzetelnie sprawdzone. Nie potwierdza też, że w rodzinie zamordowanego 33-latka dochodziło ponoć wcześniej do częstych interwencji policji, o czym z kolei podają internauci na forach społecznościowych. W mailu do naszej redakcji rzecznik Prokuratury Okręgowej w Sieradzu napisała:" W nawiązaniu do zapytania uprzejmie informuję, że podejrzany jest mieszkańcem Zduńskiej Woli. Śledztwo pozostaje we wstępnej fazie czynności, wśród których planowane są także sprawdzenia baz danych, wywiadu środowiskowego. Dopiero zebranie wszystkich danych umożliwi odpowiedź w zakresie motywów działania sprawcy i tła zdarzenia. Sekcja zwłok przeprowadzana była w dniu dzisiejszym (7 bm., czwartek - przyp. siewie.tv) i wstępnie potwierdziła, że przyczyną śmierci był cios ostrym narzędziem w serce. Zostaną pobrane próbki także dla wykonania badań histopatologicznych i toksykologicznych."

KaMi S

fot: zdunska-wola.policja.gov.pl

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyTakie tam gadki przy ognisku...

Siedzi sobie Puchatek przy ognisku i zajada pieczyste.
Widzi go Tygrysek i postanawia się przyłączyć.
Po kilku piwach i kawałkach pieczystego, Tygrysek z żalem mówi do Puchatka:
- Wiesz Puchatku, ale Prosiaczka to nie bardzo lubię.
- Jak ci nie smakuje, to nie jedz - odparł Kubuś Puchatek.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u